mercedes-a45-amg-edtition-1-mkd-1-2013-1
Пристигна Mercedes A45 AMG Edition 1

Најмоќниот компакт на светот Mercedes А45 AMG Edition 1, со 360 КС спакувани под хауба пристигна во Македонија

 
Get Adobe Flash player

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414
Пристигна Citan – Градскиот џин
07.06.2013
mercedes-citan-vozi-1-2013-1Малите комерцијални возила се вистинско решени за градските улици каде царува сообраќајниот метеж. Најновото чедо во оваа група доаѓа под беџот на Mercedes и има најсоодветното име за намената.
 
Најдобрите мотори за 2013
06.06.2013
motor-na-godinata-ford-ecoboost-1-2013-1Меѓународниот конкурс за „Мотор на годината” и годинава ги подели титулите во осум категории од кои најпрестижни се четирите главни титули за Светски, Нов, Зелен и Спортски мотор на годината.
 
Откриена е Mazda3
06.06.2013
mazda-3-brozura-1-2013-1Ликот на новата генерација на Mazda3 е откриен сосема случајно откако на интернет е објавена скенирана страница од брошурата на моделот која е направена за рекламни потреби.
 
Македонец ја пишува иднината на BMW
05.06.2013
bmw-rapp-dejan-hristov-1-2013-1Македонскиот дизајнер Дејан Христов инспириран од историјата на BMW одлучи да ја претстави неговата иднина преку низа рендери на концептот BMW Rapp крстен според презимето на основачот.
 
Како Нова! – шанса за вашиот миленик
05.06.2013
mak-auto-star-kako-nova-1-2013-1Застапникот за Mercedes и Mitsubishi, Мак Аутостар со скриена камера почнува акција наречена „Кола како Нова” преку која компанијата сака да им го врати сјајот на користените автомобили.
 
Mitsubishi Space Star троши рекордни 3,38 l/100 km
04.06.2013
mitsubishi-space-star-rekord-1-2013-1Space Star потроши помалку гориво од фабрички декларираната вредност и со 37,65 литри бензин успеа да мине 1,111 километри, со што оствари најниска потрошувачка од рекордни 3,38 l/100 km.
 
Новата Corolla доаѓа на 6-ти јуни
04.06.2013
toyota-corolla-tizer-1-2013-1Два дена не делат од претставувањето на најпродаваниот автомобил на светот. Toyota најавува дека новата, единаесета генерација на Corolla, ќе се појави на 6-ти јуни, а во меѓувреме не мами со тизери.
 
Mercedes SLC ќе се перчи со 585 КС
03.06.2013
mercedes-sls-slc-najava-1-2013-1Новиот спортски модел на Mercedes кој ќе ја носи ознаката SLC и ќе претставува подостапна варијанта на тркач од ергелата на трикраката ѕвезда, од актуелниот ултимативен беснотилак SLS AMG.
 
Тестира Серијата 2 на BMW
03.06.2013
bmw-serija-2-masikrana-1-2013-1Ловците на автомобили успеаја во близина на централата во Минхен во објектив да ја уловат најавената Серија 2 на BMW која всушност претставува купе верзија на новата генерација на Серија 1.
 
Пристигна Fiat 500L
31.05.2013
fiat-500-l-1-2013-1Функционална, способна и кул е новата ѕвезда на италијанската легенда Fiat 500. Погодувате станува збор за нејзината долга верзија 500L која со нетрпение се очекуваше и конечно пристигна кај нас.
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Get Adobe Flash player

autofocus-baner
 

 
malatya evden eve nakliyat mardin evden eve nakliyat