mercedes-a45-amg-edtition-1-mkd-1-2013-1
Пристигна Mercedes A45 AMG Edition 1

Најмоќниот компакт на светот Mercedes А45 AMG Edition 1, со 360 КС спакувани под хауба пристигна во Македонија

 
Get Adobe Flash player

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414
Блесна третата генерација на Lexus IS
23.09.2013
lexus-is-300h-vozi-1-2013-1Во 1999 година на пазарот се појавува првиот Lexus IS чија што задача е да привлече помлади купувачи преку својот уникатен и моќен дизајн како и спортските перформанси.
 
Новата Corolla пристигна во Македонија
23.09.2013
toyota-corolla-vozi-1-2013-1Toyota Corolla, најпродаваниот автомобил на светот од втората половина на септември е веќе достапна и на македонскиот пазар, a во својата единаесета инкарнација, таа станува глобален бренд.
 
Nissan спрема нов спортист
19.09.2013
nissan-sportist-najava-1-2013-1Неочекуваните успеси во продажбата на Toyota GT86 и Subaru BRZ го натераа раководството на Nissan да размислува за создавање на спортски автомобил кој ќе биде поевтин од конкурентите.
 
Peugeot 308 R оди во серија
16.09.2013
peugeot-308-r-crtez-1-2013-1Бесната изведба на новата генерација на Peugeot 308 ја носи буквата R како наставка на ознаката и кажува дека станува збор за сериозно навиен автомобил со моќност од сериозни 270 КС.
 
Пристигна најмалиот теренец на Mercedes
13.09.2013
mercedes-gla-1-2013-1Франкфурт премиерно го дочека најмалиот спортски теренец на Mercedes, GLA, кој на пазарот треба да се појави на почеток на следната година кога се очекува и неговата отровна изведба со знакот на AMG.
 
Откриен спортскиот кросовер на Jaguar
10.09.2013
jaguar-c-x17-koncept-1-2013-1Првиот кросовер во историјата на традиционалната британска марка носи сосема нова и технички напредна архитектура на шасијата комплетно изработена од алуминиум и е претставен како концепт.
 
Вози првиот електромобил на BMW
31.07.2013
bmw-i3-1-2013-1BMW го претстави првиот електромобил во историјата на марката. Моделот ја носи истата ознаката како концептот i3 и истовремено беше прикажан на три настани. Во Њујорк, Лондон и Пекинг.
 
Skoda ја произведе 4 милионитата Octavia
05.09.2013
skoda-octavia-4-mil-1-2013-1Четири милиони автомобили со логото на Octavia се испорачани во светски рамки во периодот меѓу 1996 и 2013 година. Оваа импресивна бројка претставува околу 38% од вкупната продажба на чешката марка.
 
Со Форд на Фиеста во Келн!
04.09.2013
fiesta-keln-logo-1-2013-1Проследете ја нашата визија на fiesta.ford.mk и видите како и вие може да освоите учество на нашата германската фиеста и запрашале како би изгледал денешниот свет да не постоеше Хенри Форд?
 
Се појави теренецот на Jaguar
03.09.2013
jaguar-c-x17-tizer-1-2013-1Откако минатата година глобалниот бренд директор на Jaguar обелодени дека погонот на четири тркала е приоритет за марката, дојде ред на сцена да стапи и првиот теренец на британскиот проивзодител.
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Get Adobe Flash player

autofocus-baner
 

 
malatya evden eve nakliyat mardin evden eve nakliyat