mercedes-a45-amg-edtition-1-mkd-1-2013-1
Пристигна Mercedes A45 AMG Edition 1

Најмоќниот компакт на светот Mercedes А45 AMG Edition 1, со 360 КС спакувани под хауба пристигна во Македонија

 
Get Adobe Flash player

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414
Осамна новата Honda Jazz
22.07.2013
honda-fit-jazz-nova-gen-1-2013-1Honda официјално ја претстави третата по ред генерација на својот мал ван Jazz. Први зад волан седнуваат јапонците и затоа премиерата се случи на домашен терен каде Honda го нарекува Fit.
 
Mercedes го претстави S63 AMG
19.07.2013
mercedes-s63-amg-1-2013-1Обединувањето на луксуз и спортски перформанси во едно е специјалност која е резервирана за ретки автомобили, а меѓу најуспешните во оваа група се вбројува лутата изведба на неприкосновената S Класа.
 
Кабриото од Evoque оди во серија
18.07.2013
range-rover-evoque-con-1-2013-1Отворената изведба на хит моделот на Range Rover, Evoque, која ја видовме минатата година влегува во серија. Информацијата сеуште не е официјално потврдена, но може да и се верува.
 
BMW M4 ќе биде лесен, место брутално моќен
17.07.2013
bmw-m4-uloveno-na-pista-1-2013-1BMW сеуште молчи кога е во прашање појавувањето на новиот М4. Од Минхен не сакаат да дигаат помпи, бидејќи сакаат место нив главен збор да има спортистот кој под хауба треба да пакува 450 КС.
 
Audi Spacer против BMW 1 GT
16.07.2013
audi-minivan-najava-1-2013-1Откако BMW го претстави концептот Active Tourer кој е визија за идната Серија 1 GT, на Audi не му преостанува ништо друго освен да го следи примерот на својот конкурент кој доаѓа од Минхен.
 
Згрме тркачкиот Seat Leon
15.07.2013
seat-leon-cup-racer-1-2013-1Seat, во чест на 20 годишнината од отворањето на фабриката во Марторел на 20-тото издание на Фестивалот на брзината во Гудвуд ја претстави тркачката верзија на новиот Leon – Leon Cup Racer.
 
Нов Mercedes на 90 години
15.07.2013
mercedes-b-trajan-janakievski-1-2013-1Највозрасниот возач во Македонија на возраст од 90 години седна зад волан на чичка нов Mercedes. Станува збор за г-дин Трајан Јанакиевски кој од сега ќе вози В Класа со седум степен автоматик.
 
Citroen го прикажува DS3 Cabrio Racing
12.07.2013
citroen-ds3-cabrio-racing-1-2013-1Следејќи го примерот на својата сестринска марка Citroen во предвечерјето на Фестивалот на брзината во Гудвуд ја открива спортската изведба на DS3 Cаbrio создадена во соработка со тимот од WRC.
 
Mercedes од Скопје слави 60 години
11.07.2013
mercedes-170ds-restavratori-1-2013-1Навистина убав јубилеј. Особено кога станува збор за автомобил чии тркала минале низ шест децении историја, со многу приказни и доживувања и сето тоа врзано за нашето најблиско опкружување.
 
Macan доаѓа во 2014 година
11.07.2013
porsche-macan-maskiran-1-2013-1Porsche веќе ја најави светската премиера на својот помал спортски теренец Macan за годинава на салонот во Франкфурт, а сега обзнанува дека неговите продажби стартуваат дури в година.
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Get Adobe Flash player

autofocus-baner
 

 
malatya evden eve nakliyat mardin evden eve nakliyat