mercedes-a45-amg-edtition-1-mkd-1-2013-1
Пристигна Mercedes A45 AMG Edition 1

Најмоќниот компакт на светот Mercedes А45 AMG Edition 1, со 360 КС спакувани под хауба пристигна во Македонија

 
Get Adobe Flash player

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414
VW го слави 30 милионитиот Golf – Прв дел
20.06.2013
vw-golf-auto-godina-30-mil-1-2013-1Од производните ленти на фабриката на Volkswagen во Волфсбург се симна 30 милионитиот примерок на Golf. Модел којшто е репер во класата и ниже успеси од почетокот на производството во 1974 година.
 
Space Star со нова еко-награда
20.06.2013
mitsubishi-space-star-crven-1-2013-1После прогласувањето за најекономичен не-хибрид во САД и поставениот рекорд со потрошувачка од само 3,38 l/100 km, Mitsubishi Space Star ја добива и наградата за најеколошки автомобил во Франција.
 
Се појави наследникот на Gallardo
19.06.2013
lamborghini-gallardo-naslednik-1-2013-1Наследникот на најпродаваниот Lamborghini на сите времиња, Gallardo, се појави на интернет, поточно на Facebook страницата на извесен Shmee150 кој вели дека го снимил автомобилот за време на тест.
 
Toyota Corolla му припаѓа на светот
10.06.2013
toyota-corolla-s-1-2013-1Со околу 40 милиони продадени примероци, цели 47 години опстојување на пазарот, производство во 16 фабрики и пласман во 154 држави ширум светот Corolla е најпродаваниот автомобил на планетата.
 
Прв приказ од новиот Freelander
18.06.2013
land-rover-freelander-nov-1-2013-1Land Rover со новата генерација на Freelander дизајнерски се доближува до актуелниот хит Evoque и влева големи надежи во новакот кој на пазарот би пристигнал во 2015 година.
 
Peugeot e подготвен за дружење
18.06.2013
peugeot-301-luna-park-1-2013-1Луна парк во Скопје е место каде Peugeot приреди големо дружење со сите посетители на паркот и заштитните лица на Еуроимпекс и вљубеникот во Peugeot брендот: Влатко Лозаноски – Лозано.
 
Седма изложба на историски возила
17.06.2013
peugeot-404-vozi-1-2013-1Изложбата на историски возила полека се претвора во традиционален настан и годинава се оддржа по седми пат, на платото пред застапникот на Toyota за Македонија, компанијата Toyota Avto Centar.
 
Oткриен S63 AMG
17.06.2013
mercedes-s-63-amg-otkrien-1-2013-1Невообичаено за Mercedes е преку фотографии кои личат како да ги направил некој папараци да претстави нов модел. Но, од друга страна зошто да не се подгрева љубопитноста кај публиката.
 
Најмоќниот RCZ пакува 260 КС
14.06.2013
peugeot-rcz-r-koncept-1-2013-1Peugeot го најавува најмоќниот сериски модел во историјата на марката кој под хауба ќе пакува 260 КС. Станува збор за R спецификацијата на RCZ која наскоро ќе се појави пред публиката.
 
Skoda поддржувач на „Мавровскиот маратон”
14.06.2013
skoda-octavia-velosipedisti-1-2013-1Во организација на велосипедскиот Клуб Енерџи – Скопје, националниот Парк Маврово и Општина Маврово – Ростуше, а подржано од Skoda, на 16 јуни ќе се одржи „Мавровски велoсипедски маратон”.
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Get Adobe Flash player

autofocus-baner
 

 
malatya evden eve nakliyat mardin evden eve nakliyat