mercedes-a45-amg-edtition-1-mkd-1-2013-1
Пристигна Mercedes A45 AMG Edition 1

Најмоќниот компакт на светот Mercedes А45 AMG Edition 1, со 360 КС спакувани под хауба пристигна во Македонија

 
Get Adobe Flash player

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414
На дружење со Seat Leon
14.06.2013
seat-leon-abc-test-vozenje-1-2013-1Автомобилот на годината во Македонија, Seat Leon, и застапникот на Seat во Македонија компанијата Ка-Дис канат на едно поинакво урбано дружење и тест возење со новиот шпански убавец.
 
Ѕвездата на Mitsubishi е во Македонија
13.06.2013
mitsubishi-space-star-vozi-1-2013-1Најекономичниот градски автомобил Mitsubishi Space Star пристигна и кај нас и повикува да биде возен за да ја потврди ниската потрошувачка која доаѓа како плод на врвната технологија на Mitsubishi.
 
Неславен крај за прототип од Серијата 2
13.06.2013
bmw-serija-2-iskrsena-1-2013-1Прототип од новата Серија 2 на BMW затвори автопат во Германија откако тест пилот на компанијата загубил контрола над автомобилот и завршил стругајќи се од браникот кој го дели автопатот.
 
Прв официјален цртеж на Terrano
12.06.2013
nissan-terrano-oficijalna-skica-1-2013-1Nissan ја потврдува информацијата дека новиот Terrano ќе биде поставен на основа на Dacia Duster и ја поткeрпува со сoодветен цртеж кој прикажува како би личел новиот модел на марката.
 
Новата С Класа e како смалена S Класа
12.06.2013
mercedes-c-klasa-ulovena-1-2013-1Направена е првата шпијунска фотографија од новата генерација на Mercedes С Класа која според прикажаното прилично ќе наликува на новиот знаменосец на марката W222 познат како S Класа.
 
Duster ќе биде Terrano
11.06.2013
terrano-duster-1-2013-1Nissan на пазарот го враќа името на прекалениот теренец Terrano. Новиот Terrano всушност ќе биде брат близнак со Dacia Duster, модел којшто зависно од пазарите се продава и под беџот на Renault.
 
Осамна и европската Corolla
11.06.2013
toyota-corolla-eu-1-2013-1Европската верзија на новата 11-та генерација на Toyota Corolla премиерно е претставена во Турција, државата во која за Стариот континент ќе се произведува најпродаваниот автомобил на светот.
 
Skoda ја открива Octavia vRS
10.06.2013
skoda-octavia-rs-1-2013-1Осамнаа првите официјални фотографии од новата генерација на спортистот на Skoda, Octavia vRS, која марката ја открива месец порано од закажаната премиера на Фестивалот на брзината во Гудвуд.
 
Лут поглед на новиот Х5
31.05.2013
bmw-x5-1-2013-1BMW ја претставува третата генерација на основоположникот на сегменот на спортски возила за активни луѓе, Х5, која претставува еволуција на претходникот и ги задржува зададените пропорции.
 
Renault има големи планови за Alpine
07.06.2013
alpine-a110-50-1-2013-1Возобновената спортска марка на Renault, Alpine, ќе избие како вулкан и со нескриен жар ќе го освои светот на октанските зависници со низа модели создадени за вистински сладокусци.
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Get Adobe Flash player

autofocus-baner
 

 
malatya evden eve nakliyat mardin evden eve nakliyat