Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/components/com_sef/joomsef.php on line 391
Серијата 3 на BMW во долга изведба - Vozi.com.mk
Get Adobe Flash player

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 45
Серијата 3 на BMW во долга изведба
13.01.2012

Се појави верзијата на новата Серија 3 на BMW која е наменета за пазарот во Кина. Таа има поголемо меѓуоскино растојание согласно барањата на тамошниот пазар исто како поголемата Серија 5.

bmw-serija-3-dolga-1-2012-1

Оваа верзија е наменета исклучиво за во Кина и нема да се продава на другите пазари ширум светот. Производството исто така ќе се одвива во Кина. Меѓутоа нејзината основа нема да остане во Кина.

Имено продолжената Серија 3, како што пишувавме, ќе послужи за на неа да се постави Gran Turismo изведбата на серијата 3, BMW 3 GT, која за разлика од донаторот на шасијата ќе се продава глобално.

Автомобилот кој е уловен е 335Li или знаменосецот во гамата на продолжената серија 3. Нуди значително повеќе простор на задните седишта и сака да привлече купувачи кои вообичаено се обраќаат до повисоките класи.

Премиерата BMW ја закажува за во месец април на салонот на автомобили во Пекинг.

 

Поврзани статии

Get Adobe Flash player

autofocus-baner
 

 
malatya evden eve nakliyat mardin evden eve nakliyat