Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/components/com_sef/joomsef.php on line 391
Тест - Vozi.com.mk
Get Adobe Flash player

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 45

Notice: Undefined property: JTableContent::$slug in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 153

Notice: Undefined property: JTableContent::$catslug in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 153

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414
Тест
Возевме: Renault Captur
30.07.2013
renault-captur-vozi-1-2013-1Неодамна ја имавме првата можност на регионалната новинарска презентација да го испробаме најновиот произовод од гамата на Renault, моделот Captur кој е базиран на последната генерација Clio.
 
Тест: Seat Ibiza SC 1.4 Style
26.11.2012
seat-ibiza-sc-test-vozi-1-2012-1Остра и уште попривлечна благодарение на фејслифитот, Ibiza продолжува да ја освојува возачката публика млада по години и по дух. Ова посебно важи за еден од најжешките модели во класата Ibiza SC.  
 
Тест: Renault Clio Gordini GT 1.6
22.07.2012
renault-clio-gordini-test-vozi-1-2012-1Воведувањето на линијата Gordini донесе нова свежина во понудата на Renault и му овозможи, посебно на Clio, да се задржи меѓу посакуваните мали автомобили иако се наоѓа на залезот на кариерата.
 
Тест: Nissan Murano 2.5 dCi LE
27.05.2012
nissan-murano-test-vozi-1-2012-1Луксузот си е луксуз и секаде би требало да биде ист. Но, секогаш не е така. На пример идејата за луксуз кај американците и кај европејците не е иста, посебно кога станува збор за автомобилите.
 
Возевме: Renault Megane
21.05.2012
renault-megane-rs-vozi-1-2012-1Најавата за модернизираната изведба на Megane стигна на почеток на годината. Renault тогаш ги откри главните обележја на моделската понуда 2012 кои сега имавме прилика да ги почувствуваме.
 
Тест: Toyota Yaris 1.0 VVT-i Genius
14.05.2012
toyota-yaris-test-vozi-1-2012-1Иако не е најпродаваниот автомобил на светот како неговиот поголем брат, Yaris е еден од бестселерите на Toyota и до сега не ја надминал Corolla само затоа што неговата продукција е прилично нова.
 
Тест: Lancia Ypsilon 1.2 Platinum
20.03.2012
lancia-ypsilon-test-vozi-1-2012-1Најмалиот автомобил на Lancia доаѓа како вистинско освежување во понудата на италијанската марка и што е најважно Ypsilon за првпат во историјата на моделот доаѓа во изведба со пет врати.
 
Тест: Toyota Corolla 1.4 D-4D Terra
16.03.2012
toyota-corolla-test-vozi-1-2012-1Најпродаваниот автомобил на светот Toyota Corolla вози во освежената изведба на својата десета генерација и сеуште има доволно џус да се продава со рата од еден автомобил на секои 40 секунди.
 
Тест: Toyota Verso 1.8 Luna
02.09.2011
toyota-verso-test-vozi-1-2011-1Концептот Verso датира од 1997 година и оттогаш постојано е дел од понудата на Toyota. Низ годините се појавува во разни варијанти, но во Toyota веруваат дека последното издание е она вистинското.
 
Тест: Nissan Navara 2.5 dCi LE
30.08.2011
nissan-navara-test-vozi-1-2011-1Најпродаваниот пикап во Европа, Nissan Navara минатата година темелно беше освежен со цел да го задржи вниманието на пребирливите купувачи од Стариот континент и повторно да ги победи конкурентите.
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следно > Крај >>

Страница 1 од 9
Get Adobe Flash player

autofocus-baner
 

 
malatya evden eve nakliyat mardin evden eve nakliyat