Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/components/com_sef/joomsef.php on line 391
Тест - Vozi.com.mk
Get Adobe Flash player

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 45

Notice: Undefined property: JTableContent::$slug in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 153

Notice: Undefined property: JTableContent::$catslug in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 153

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414
Тест
Тест: Dacia Duster Ambience 1.5 dCi 4x4
15.08.2011
dacia-duster-test-vozi-1-2011-1Првиот теренец на Dacia, Duster, по кого лудува цела Европа, не е непознаница. Со него првпат имавме прилика да се запознаеме кон средина на минатата година на регионалната презентацијата на Мокра Гора.
 
Тест: Citroen C4 1.6 HDi Attraction
20.06.2011
citroen-c4-test-vozi-1-2011-1Citroen во вистинско време на пазарот ја испраќа новата генерација на компактот C4 која треба да се фати во костец со новата и веќе постоечка конкуренцијата, да измами симпатии и да привлече нови купувачи.
 
Тест: Mitsubishi ASX 1.6 2WD Invite+
26.04.2011
mitsubishi-asx-1.6-test-1-2011-1Почетокот на понудата на ASX се поклопува со предвидувањата на одговорните за продажба во Mitsubishi дека нивното компактно спортско корисно возило ќе им се обраќа на широк слој на купувачи.
 
Тест: Citroen DS3 1.6 VTi SO CHIC
21.12.2010
citroen-ds3-test-vozi-1-2010-1Citroen започна нова француска револуција со својата луксузна серија DS, од која, како прв изданок се јавува најмалиот DS3. Иако поставен на основата на новиот С3 тој е ѕверка од сосема поинаков ков.
 
Tест: Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D Intense+
20.12.2010
mitsubishi-outlander-2.2-test-vozi-2010-1Mitsubishi Outlander е стар познаник, но сепак последната изведба која се води како верзија од моделска година 2011 има да ни понуди нешто сосема ново. Тоа е 2.2 литарскиот турбодизел DI-D MIVEC.
 
Тест: Mitsubishi ASX 4WD 1.8 DI-D Invite+
06.09.2010
mitsubishi-asx-test-2010-1Mitsubishi уште при претставувањето најави дека очекува многу од ASX. Иако изјавите од ваков тип секогаш се земаат со резерва во случајот на ASX се потврдува дека тие не се залудни.
 
Возевме: Dacia Duster
03.08.2010
dacia-duster-mokra-gora-vozi-2010-0Duster e директен одговор на Dacia, односно на групацијата Renault – Nissan, на барањето на ново растечките пазари за преку потребно комфорно, робусно и достапно возило со погон на четири тркала.
 
Тест: Mitsubishi Outlander 2.0 DI-D Intense +
25.07.2010
mitsubishi-outlander-test-vozi-2010-1Mitsubishi конечно на својот Outlander му поклонува дизајн којшто лагодно може да им конкурира на близнаците од Citroen и од Peugeot и да им земе убаво парче од пазарниот колач бидејќи сега е шик.
 
Тест: Citroen C3 1.4 HDi Attraction
19.07.2010
citroen-c3-attraction-test-2010-1Мал голем автомобил е овој Citroen C3. Преку него Citroen се обидува да докаже дека технологијата на градба на автомобили напреднала толку што разликата меѓу малите и големите е се помала.
 
Тест: Toyota Prius Sol
29.06.2010
toyota-prius-sol-test-2010-1Ајде сите да возиме хибриди! Можеби оваа покана нема да наиде на масовен одговор, а ќе се најдат и многу контра аргументи, но идејата не е само заштеда на гориво туку и единствено чувство да се вози на струја.
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следно > Крај >>

Страница 2 од 9
Get Adobe Flash player

autofocus-baner
 

 
malatya evden eve nakliyat mardin evden eve nakliyat