Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/components/com_sef/joomsef.php on line 391
Тест - Vozi.com.mk
Get Adobe Flash player

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 45

Notice: Undefined property: JTableContent::$slug in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 153

Notice: Undefined property: JTableContent::$catslug in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 153

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414
Тест
Тест: Fiat Punto Evo 1.4 Racing
11.05.2010
fiat-punto-evo-vozi-1Fiat уште со претставувањето на Grande Punto најави менување на филозофијата на градба на мали автомобили и ги постави премисите за новите генерации кои послужија како основа за надминување на кризата.
 
Тест: Mitsubishi Lancer Sportback 1.5 Invite
25.02.2010
lancer-sportback-vozi-1Со нетрпение очекувавме од Mitsubishi да го испрати Lancer Sportback на македонскиот пазар и откако пристигна со уште поголемо нетрпение чекавме да седнеме зад волан.
 
Тест: Citroen C3 Picasso 1.4 Exclusive
15.10.2009
citroen-c3-picasso.jpgCitroen C3 Picasso и неговата кубична но разиграна форма, за разлика од претходниците, се повикува и со стилот во целост го оправдува името на големиот уметник основоположник на кубизмот.
 
Tест: Fiat Qubo 1.3 Mjet Elegant
20.07.2009
fiat-qubo-test-vozi-1.jpgСоздавањето фамилијарни превозници од докажаните товарни верзии е честа пракса меѓу производителите на автомобили. Fiat негува традиција во оваа сфера и товарниот Fiorino го претвори во патнички Qubo.
 
Тест: Fiat Fiorino Cargo 1.3 MJTD Base
09.07.2009
fiat-fiorino-1.3-mjtd-base-1.jpgЗдружувањето на Fiat и на PSA Peugeot и Citroen при создавање на лесни комерцијални возила повторно се покажува како добитна комбинација од која на крај најмногу профит извлекуваат купувачите.
 
Тест: Citroen C-Crosser 2.2 HDI Pack
12.06.2009
citroen-ccrosser-test-vozi-1.jpgПрвиот SUV во историјата на марката Citroen сака на најдобар можен начин да го искористи како адут во обид да се пробие на растечкиот пазар на овие просторни варијабилни превозници со зголемена проодност.
 
Тест: Mitsubishi Colt 1.3 Inform
05.03.2009
mitsubishi-colt-1.3-inform-1.jpgОгнена Топка. Со овие два збора се опишуваат метеорите. Го осветлуваат небото ноќе и се разликуваат во монотонијата на ѕвездите. Colt сака да биде како нив, сака да биде различен.
 
Тест: Citroen New Berlingo 1.6 HDI
02.02.2009
citroen-new-berlingo-test-1.jpgНовата генерација на Citroen Berlingo претставува логично продолжување на вредностите поставени од оригиналниот Berlingo кој го проби пазарот на достапни доставни мултиван моделски изведби.
 
Тест: Jeep Patriot 2.0 CRD Limited
27.01.2009
jeep-patriot-2.0-crd-mkd-1.jpgЛегендата за неуништливиот теренец кој ја доби Втората светска војна продолжува да гази по востановените стапки. Денес насоките влечат во друг правец, но с'ржта останува иста.
 
Тест: Honda CR-V 2.0 Executive
08.12.2008
honda-cr-v-2.0-exe-1.jpgИако на пазарот е веќе две години легендарниот SUV на Honda, CR-V како да минува незабележано, привлекувајќи ги најчесто вљубениците во марката. Но, ....
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следно > Крај >>

Страница 3 од 9
Get Adobe Flash player

autofocus-baner
 

 
malatya evden eve nakliyat mardin evden eve nakliyat