Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/components/com_sef/joomsef.php on line 391
Тест - Vozi.com.mk
Get Adobe Flash player

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 45

Notice: Undefined property: JTableContent::$slug in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 153

Notice: Undefined property: JTableContent::$catslug in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 153

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414
Тест
Тест: Citroen C5 2.0 HDI
30.10.2008
citroen-c5.jpgБез оглед на страната и аголот од каде се упатува погледот кон C5 заклучокот гласи: С5 е убав, настапува сериозно, има изграден стил и претставува гордост за својот сопственик.
 
Возевме: Peugeot 308 THP 175
14.07.2008
308-gt.jpgАкцентирајќи се на својот фамилијарен превозник 308 SW, Peugeot патем одлучи да ја промовира и спортската верзија на 308 која го позајмува моторот од малечката бомба 207 GTi.
 
Тест: Fiat 500 1.4 Lounge
26.06.2008
fiat-500-1.jpg500 е најважниот модел во историјата на Fiat. Ова не се однесува само на модерниот 500 по кого лудува современиот свет, туку и на оригиналот од 1957 кој стигна до безмалку 4 милиони купувачи.
 
Тест: Hyundai i10 Fancy
05.06.2008
hyundai-i10.jpgВториот автомобил во гамата „i” на Hyundai, i10 докажува дека корејскиот производител кога се во прашање малите превозници свртел нов лист и на купувачите им доставува понуда која тешко се одбива.
 
Возевме: Peugeot 308 SW
30.05.2008
peugeot-308-sw.jpgPeugeot го претстави 308 SW, нов член на семејството 308 и наследник на успешниот 307 SW. Новиот SW го возевме минатата седмица на презентација организирана на Сардинија.
 
Возевме: Ford Focus фејслифт
27.02.2008
ford-focus-1.jpgНовиот Ford Focus доаѓа токму на прославата од 10 годишнината од претставувањето на првиот Focus во 1998 кој уште тогаш го сврте вниманието со својот кинетички дизајн.
 
Тест: SsangYong Actyon 2.0 Xdi
07.02.2008
ssangyong-actyon-1.jpgКај нас SsangYong е познат по издржливите теренци Musso и Korando, кои после долги години сеуште возат по патиштата и беспаќата оддавајќи впечаток како да се во цутот на младоста.
 
Тест: Fiat Bravo 1.4 T-Jet Dynamic
05.12.2007
fiat-bravo-1.4-t-jet.jpgЗа производителите на автомобили кои бараат докажани методи за зголемување на моќноста без да претераат со зафатнината, турбо полначите брзо станаа технологија што мора да се поседува.
 
Тест: Kia Cee’d 1.4 LX
14.11.2007
kia-ceed-cut.jpgДа се посее семето на успехот и да се освои европскиот пазар на автомобили. Тоа беше идејата водилка на Kia, вториот по големина корејски производител на автомобили.
 
Тест на 29 зимски гуми
01.11.2007
gumiАвтомобилскиот клуб на Германија, познатиот ADAC, на есен вообичаено прави тест на зимски гуми и ги објавува резултатите со цел возачите полесно да изберат кои гуми ќе ги купат.
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следно > Крај >>

Страница 4 од 9
Get Adobe Flash player

autofocus-baner
 

 
malatya evden eve nakliyat mardin evden eve nakliyat