Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/components/com_sef/joomsef.php on line 391
Тест - Vozi.com.mk
Get Adobe Flash player

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 45

Notice: Undefined property: JTableContent::$slug in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 153

Notice: Undefined property: JTableContent::$catslug in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 153

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414
Тест
Тест: Fiat Linea 1.3 Mjet Dynamic
04.10.2007
linea-13-mjet-dynamicНе е тајна дека Linea е уште еден важен модел за Fiat. Италијанскиот производител верува дека на глобален план Linea ќе биде најдобро продаван автомобил покрај Grande Punto.
 
Тест: Fiat Bravo 1.4 Dynamic
20.09.2007
bravo-1Fiat со новото Bravo се враќа на стилски извонредниот модел од средината на деведесетите од минатиот век. А со тоа го заменува прозаичниот Stilo кој за малку ќе ја банкротираше марката.
 
Најштедливи автомобили
22.08.2007
cr-v-stedliv-suvСакате да заштедите гориво? Тогаш разгледајте дел од извештајот на Агенцијата за бизнис, иницијатива и надзор на енергетските реформи на Велика Британија, DTI.
 
Тест: Audi A3 Sportback 1.6 Attraction
30.07.2007
a3-1Audi тврди дека тој гo измислил сегментот „премиум компакт” кога првпат го претстави својот А3 во 1996 и погоди в центар. Без сомнеж првиот А3 беше златна кокошка за Audi.
 
Тест: Volkswagen Touareg 3.0 V6 TDI
19.07.2007
volkswagen-touareg-1Времињата за луксузните теренци никогаш не биле потешки. Грижата за животната средина ги става овие растрошни колоси под лупа повеќе отколку било кога досега.
 
Тест: Peugeot 407 ST 2.0 HDI
10.06.2007
image11Сеедно е каде. Човек може да се загледа во муцката или во техничките податоци на „407”, заклучокот секогаш ќе биде ист. Овој Peugeot е создаден за престигнување.
 
Тест: Toyota RAV4 2.2 D-4D
11.04.2007
dsc00159Швајцарско ноже е изум стар 116 години. Тоа што во минатото се користело само за потребите на армијата на Швајцарија денес е задолжителна опрема на секој излетник.
 
Тест на 33 летни гуми
05.04.2007
guminВо својата летна програма за тестирање ADAC овојпат ги зеде под лупа двете помасовно застапени димензии на гуми 155/70 R13 T и 205/55 R16 V. Осум гуми ја добија оцената „се препорачува”, а четири не се препорачуваат.
 
Тест: Audi Q7 3.0 TDI
03.04.2007
audiq7nAudi долго им се спротивставуваше на SUV аргументирајќи дека се мода што постепено ќе избледи. Компанијата згреши, но побрза да ја исправи грешката.
 
Прво возење: Chevrolet Epica
03.04.2007
epicanПрво ни беше елегантна, потоа мирисаше на лаванда, а сега веќе станува епска - на лимузината од Кореја знакот на Chevrolet £ стои подобро од кога било досега
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следно > Крај >>

Страница 5 од 9
Get Adobe Flash player

autofocus-baner
 

 
malatya evden eve nakliyat mardin evden eve nakliyat