Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/components/com_sef/joomsef.php on line 391
Тест - Vozi.com.mk
Get Adobe Flash player

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 45

Notice: Undefined property: JTableContent::$slug in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 153

Notice: Undefined property: JTableContent::$catslug in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 153

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414
Тест
Тест: Toyota Aygo 1.0 Volume MMT
03.04.2007
aygommtnМалечкото од Toyota сака да биде совршено градско возило со автоматизираниот менувач ММТ. Но, некогаш е подобро работите да се имаат под контрола
 
Тест: Toyota Yaris 1.4 D-4D
03.04.2007
yarisnYaris мораше да порасне. Најмалата Toyota сега е вика Aygo. Во секој случај малечкото Јапонче созреа во вистинската насока
 
Тест: Peugeot 207
03.04.2007
p207n„207” трката ја почнува како наследник на бестселерот „206”. Видливо пораснат, тој треба да се приклучи на успесите на малиот миленик
 
Тест: Hyundai Accent 1.4 Leader
03.04.2007
accentnОва е веќе голем напредок. Accent не мора да биде најевтин. Доволно е што го познаваме како неуништлив
 
Тест: Mercedes ML 320 CDI
03.04.2007
mklasanТеренецот од Mercedes влече тешка карпа имиџ и традиција со себе. Сепак, ML го искористува тоа како предност
 
Тест: Seat Leon 2.0 TDI DSG
03.04.2007
leonnЕфектот е постигнат. Leon ги следи успешните линии од постарата Altea, но има добиено во лутина. Пресудна во настапот на медитеранскиот шармер
 
Прво возење: Opel Corsa
02.04.2007
corsa01Дали ова с¢ уште е Corsa или веќе е мала Astra? Минито на Opel расте во нов формат: долго речиси четири метри, похрабро, поблагородно. Тврд орев за „207” и за Grande Punto
 
Тест: Mazda 5 CD143 GT
02.04.2007
mazda501Mazda ја водиме како спортска марка. Многумина не би биле одушевени да им се сервира спортски ван. Токму така, јапонската „петка” е комфорен ван
 
Прво возење: Ford S-Max
02.04.2007
fordsmax1Ford го вее стартното знаме за еден нов концепт на ван. S-Max е моќен, спортски автомобил, кој со 220 КС има материјал за вистински фамилијарен тркач
 
Тест: Citroen C1 1.4 HDI
02.04.2007
c11Дизелската „единица” нема да предизвика големо поместување на пазарот. Како за мал автомобил е скапа. Но, уживање во возењето има
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следно > Крај >>

Страница 6 од 9
Get Adobe Flash player

autofocus-baner
 

 
malatya evden eve nakliyat mardin evden eve nakliyat