Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/components/com_sef/joomsef.php on line 391
Тест - Vozi.com.mk
Get Adobe Flash player

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 45

Notice: Undefined property: JTableContent::$slug in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 153

Notice: Undefined property: JTableContent::$catslug in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 153

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414
Тест
Тест: Toyota Aygo
02.04.2007
aygo02Ниска цена, малечок автомобил - значи дека и барањата се мали? Не, Toyota не смее да си го дозволи тоа. Aygo покажува дека е доволно созреан
 
Тест: Volkswagen Passat 2.0 TDI
02.04.2007
passat01VW отиде предалеку во конструирањето на народната кочија. Грижата за детали и задоволство при возење се убави карактерни особини, но чинат многу
 
Прво возење: Mercedes E 63 AMG T
31.03.2007
e63amgnФилмот тече бавно во класа Е со 514 КС - поради долгото освестување од силата што е во состојба да ја ослободи монструмов
 
Прво возење: Mercedes класа Е
31.03.2007
mercenФејслифтингот не направи нов автомобил од класата Е. Само малку поинаков
 
Тест: Toyota RAV4 2.0
31.03.2007
rav4nТретата генерација на RAV 4 порасна. Но, само со димензиите. Цените се едвај повисоки,
 
Тест: BMW 318d
30.03.2007
bmw318dnBMW продава скапо во средната класа. 318d е за пет илјади евра поскап од Vectra CDTI. Вреди ли за тоа да се седи во најслабата тројка?
 
Прво возење: Chevrolet Captiva
30.03.2007
captivanСовремената техника, привлечниот дизајн, квалитетната изработка и моќните мотори ќе ја вивнат Captiva во облаци
 
Тест: Mazda 3 1.6 CD
30.03.2007
mazda_page_1_image_0001_copyНа јапонскиот компакт му оди одлично. Досега љубителите на дизели кај Mazda 3 го добиваа само максимумот. Со 90 КС новиот дизел во понудата цели кон тие што не бараат многу
 
Тест: Volkswagen Caddy Life
30.03.2007
caddynCaddy Life во речиси сe е исто толку добар колку Touran, но е многу поевтин. И уште, исто толку важно, се покажува како одличен забавувач
 
Тест: Chevrolet Aveo 1.2
30.03.2007
aveonapreddinЗрел автомобил за малку пари - гласи понудата на Chevrolet. Ако притоа носи шик дизајн и се вика Aveo, е уште подобро
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следно > Крај >>

Страница 7 од 9
Get Adobe Flash player

autofocus-baner
 

 
malatya evden eve nakliyat mardin evden eve nakliyat