Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/components/com_sef/joomsef.php on line 391
Тест - Vozi.com.mk
Get Adobe Flash player

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 45

Notice: Undefined property: JTableContent::$slug in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 153

Notice: Undefined property: JTableContent::$catslug in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 153

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/vozicomm/public_html/administrator/components/com_sef/classes/seftools.php on line 540

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414
Тест
Тест: Toyota Prius
30.03.2007
priusnВо град на струја, на отворено со добриот стар бензински мотор. Toyota Prius има две срца. Но, колку и вреди сето тоа? Штедливоста сепак не е единственото што решава при изборот
 
Прво возење: Ford Fiesta facelift
29.03.2007
pv__015951Со разиграна внатрешност и спектар од бои фејслифтот на Ford Fiesta треба да ги придобие разгалените купувачи на малечки автомобили.
 
Прво возење: Peugeot 307 facelift
29.03.2007
307_0505ps060Францускиот компакт бавно старее тука. Само C4 се продава подобро во класата. Со фејслифтингот „307” повторно зема залет.
 
Тест: Mazda 6 facelift
29.03.2007
mazda6_2005_035_screenКога се појави Mazda6 ги преплаши докажаните големци во класата. Освен со издржливоста, привлекуваше и со изгледот. Сега уште повеќе
 
Прво возење: Dacia Logan 1.5 dCi
29.03.2007
9544_bd_ren2005dacialoganИако презафатена со големата побарувачка, Dacia не заборава на современите автомобилски текови. Развојот на моделот е приоритет
 
Тест: Citroen C4 Coupe VTS
29.03.2007
04105169Дали најмоќниот, најбрзиот и најопремениот Citroen C4 е вистинскиот билет за влез во престижниот клуб?
 
Прво возење: Peugeot 407 Coupe
29.03.2007
p407_kupe_page_1_image_0001_copyPeugeot умее да направи добро купе. До толку, што 407 Coupe повеќе како да е изведено од престижната лимузина „607”. Новото купе го возевме на презентацијата во Шпанија
 
Тест: BMW X3 2.0d
29.03.2007
bmw_x3_page_1_image_0001_copyBMW се пробива напред. Поточно надолу. Со дволитарецот возењето дизел во X3 станува поевтино за 12.900 евра. А тоа воопшто не му пречи на уживањето зад воланот
 
Прво возење: Fiat Grande Punto
29.03.2007
halfrontЦела Италија е дигната на нозе. Има ново Punto. Како да здобило благородничка титула, сега се вика Grande Punto. Нашите впечатоци од светската презентација на новиот Fiat во Торино
 
Тест: BMW M5
27.03.2007
P0017081Ако за ознаката М5 некој помисли дека e ставка од мени на кинески ресторан, молиме нека чита за нешто друго. Овој М5 има поинаков вкус. Тој е лимузина од BMW, чијшто V10 реактор ослободува 507 КС.
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следно > Крај >>

Страница 8 од 9
Get Adobe Flash player

autofocus-baner
 

 
malatya evden eve nakliyat mardin evden eve nakliyat