Get Adobe Flash player

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/vozicomm/public_html/plugins/content/plg_imagesized.php on line 414
Вести
Mercedes S600 - први официјални фотоси
13.01.2014
mercedes-s-600-1-2014-1Mercedes на салонот во Детроит премиерно ќе го претстави врвот од семејството на знаменосецот на марката S Класа. Станува збор за моќникот S600 под чија науба ќе бревта големиот V12.
 
200 КС галопираат во Astra GTC
10.01.2014
opel-astra-gtc-200-1-2014-1Opel полека го проширува семејството на лутата Astra GTC која во новата година доаѓа со нов мотор кој кон предните тркала ќе турка ниту помалку, ниту повеќе, туку точно 200 коњски сили.
 
Bentley Mulsanne e во Македонија
06.11.2013
bentley-mulsanne-mkd-1-2013-1Незаменлив луксуз со беспрекорни перформанси, со мотор како на авион и удобност на луксузна јахта. Луксузната и престижна лимузина Bentley Mulsanne пристигна во салонот на Порше Македонија.
 
Пристигна Mercedes А45 AMG Edition 1
01.11.2013
mercedes-a45-amg-edtition-1-mkd-1-2013-1Најмоќниот четирицилиндричен мотор на светот кој испорачува ниту повеќе, ниту помалку, туку точно 360 КС и е спакуван под хаубата на Mercedes А45 AMG Edition 1 пристигна во Македонија.
 
Први фотоси од новата C Класа на Mercedes
30.10.2013
mercedes-c-klasa-prvi-fotosi-1-2013-1Новата генерација на S Класа претставува дизајнерска водилка за новите модели на Mercedes. Дека е така докажува новата C Класа која личи како да е смалена верзија на знаменосецот на марката.
 
Се појави новиот Mustang
29.10.2013
ford-mustang-nova-gen-slika-1-2013-1Новата генерација на автомобилската икона Ford Mustang се појави на насловната страница на реномираниот магазин за автомобили Car and Driver и предизвика огромен интерес кај публиката.
 
Mitsubishi високо оценет во Германија
21.10.2013
mitsubishi-space-star-adac-1-2013-1По 40 години присуство во Европа, Mitsubishi и натаму ја одржува перцепцијата меѓу купувачите како квалитетна автомобилска марка за што сведочи и последното истражување на ADAC.
 
Компресор дува во моторот на Macan
15.10.2013
porsche-macan-predpremiera-1-2013-1Новиот мал спортски теренец на Porsche кој е поставен на основата на Audi Q5 и го носи името Macan, во основната варијанта под хауба ќе пакува V6 бензинец со механички компресор и 340 КС.
 
Нов X6 доаѓа од BMW
14.10.2013
bmw-x6-maskiran-1-2013-1На основата на новата генерација на X5 доаѓа новото купе за активни луѓе Х6 кое воедно е и основоположник на сегментот. Маскиран новиот Х6 тестира во околина на фабриката во Спартанбург, САД.
 
Уште две години живот за Defender
14.10.2013
land-rover-defender-pred-penzija-1-2013-1Во декември 2015 година Land Rover ќе го сопре производството на иконата меѓу теренците Defender која се произведува цели 67 години и за која сеуште не е сигурно дали ќе добие наследник.
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 1 од 450
Get Adobe Flash player

autofocus-baner
 

 
malatya evden eve nakliyat mardin evden eve nakliyat